sobota, 14 grudnia 2013

Zimowe pejzaże w bombkach...

Wreszcie udało mi się skończyć moje pierwsze pejzaże w bombkach. Świetna zabawa wymagająca sporo cierpliwości, ale warto poczekać na końcowy efekt.Najpierw składałam domki, potem sypałam śniegiem,  robiłam lampki, wszystko oczywiście układałam na śniegu, jeszcze droga, kamyczki i ... ale co się będę rozpisywać..sami zobaczcie...... a potem zamykałam moje aranżacje w szklanych bombkach...Kolejna bomba o średnicy 10 cm z aniołkiem pośród cisów i jedną lampą przy ścieżce do domku...  ..ho..ho..ho... mówi renifer dzwoniąc swoim małym dzwoneczkiem pośród leśnych choinek..Kolejne już wkrótce. Mimo gorączki przedświątecznej warto znaleźć czas na takie aranżacje...potem postawić na biurku i przenieść się w zaczarowany świat niczym z Opowieści Wigilijnej Dickensa...

8 komentarzy:

 1. faktycznie super wyglądają:) jakoś nigdy nie doszłam do robienia podobnych- nie wiem nawet czemu?!

  OdpowiedzUsuń
 2. ale się napracowałaś moja droga! świąteczna magia zamknięta w bombce.. najbardziej spodobała mi się ostatnia:) ho ho ho..
  Wybacz, że jeszcze nie odp na maila... ostatnio nie nadążam z niczym.. a do wyjazdu coraz bliżej.. Twórz dalej bo ciekawa jestem kolejnych! uściski!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne bombki :) Uwielbiam takie pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne te Twoje bombki Margerito. Nie trzeba znać Dickensa, żeby patrząc na nie wejść w cudowny zaczarowany świąteczny czas :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każde miłe i stokrotkowe słowo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...